Yemek Firmaları -> Hazır Yemek - Catering


Yemek Firmaları Hazır Yemek - Catering


- 3. Sayfa

otel motel kamping tatil köyü kaplıca gazino restaurantbüfe ve plaj gibi her nevi turistik tesisleri kurar işletir kiralar kiraya verir satın alır satar turistik amaçlara elverişli arsa .

her türlü restoran cafe lokanta kafeterya gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurmak işletmek kiralamak kiraya vermek ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyonişlerini yapmak mamül maddelerin imalatı alımı satımı ithalatve .

kafe bar İŞletmecİlİĞİ
sektor: cafe
kategori: yabancı cafe zincirleri
kuruluş tarihi: 01 mart 2007 perşembe
yetkili ve ortak: - - .

her tÜrlÜ yaŞ ve kuru pasta dondurma tatli ve unlu mamÜllerİn İmalatini toptan ve perakende tİcaretİnİ yapmak.bunlarin pazarlamasi İÇİn pastane market bÜfe v.s.İŞyerlerİ aÇmak.ana muk.dİĞ.hus.
sektor: restoran
.

Şirket konusu ile ilgili her türlü gıda maddeleri ile bunların hammadde yarı mamul mamul ürünlerini tahıl yaş ve kuru meyve sebze et süt su bahçe ve sera ürünlerini kuruyemiş tekel maddeler.

-
sektor: yiyecek
kategori: dürümcü
kuruluş tarihi: 07 aralık 1993 salı
yetkili ve ortak: - - -.

evcil hayvanlarla ilgili olarak her türlü malzeme temizlik madde ve malzemesinin yem mama her türlü gıdanın tıbbi madde ve mazlemenin araç ve gerecin üretimini alımını satımını perakende satışınıiticareti.

yiyecek ve içecek satışları ile kafeterya faaliyetleri işleri
sektor: alışveriş
kategori: büfe
kuruluş tarihi: 23 ağustos 2011 salı
yetkili ve ortak: - - -.

turizm İşletme konusu ile ilgili olarak ithakat gayrimenkul haklar iktisap etmek kiralamak kiraya vermek başkalarına ait mallar üzerinde şirket lehine ipotek teğsis etmek ve sair hertürlü haklar iktisap etmek ve 23.6.2006 tarihinde t.

her türlü turistik tesis otel motel tatil köyü gazino bar disko içkili ve içkisiz cafe çay bahçesi taverne eğlence merkezleri kurmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: restoran
kategori: vejetaryan
kuruluş tar.

 

 


 

 

>> Hazır Yemek - Catering Kategorisine Firmanızı Ekleyin <<